Parné čističe Optima Steamer

Parní čističe "nejnovější modely" Optima XD diesel / Optima XE elektrický Parní čistič Optima DMF 
(diesel)
Parní čističe Optima EST / Optima SEII 
(eletrické)
diesel steamer optima xd b 01electric steamer optima xe b 03 steam-cleaning-machine-250x250 thumb optima est blueoptima SE
OPTIMA XD diesel/XE elektrická - NOVÉ MODELY! Profesionální parní čističe řady OPTIMA X... mají vylepšené funkce, display, počítání motohodin, nouzové stop tlačítko, nádrže 36l, uživatelské vychytávky a staly se číslem 1 pro komerční čištění a dezinfekci párou.

OPTIMA DMF diesel mobilní parní myčka, kdekoli v terénu, ale i v dobře větratelných halách, už pár let nejoblíbenější parní čistič na trhu.

Optima EST / SEII elektrická, parní čistič vhodný do průmyslových hal, výrobních provozů, nerezová OPTIMA SEII do potravinářství, autoservisů a automyček. 
OPTIMA steamer - parní čističe jsou certifikované parní čističe určené pro komerční použití - čištění a dezinfekci párou (testované Zdravotním ústavem pro účinnou dezinfekci), ideální na čištění všech povrchů, všude kde není vhodné použití množství vody, mokré čištění kvůli dlouhému schnutí, ani vysoký tlak vody. Když si vyberet parní čistič OPTIMA steamer, zvolíte eco-friendly řešení s minimem vody a odpadu, bez chemických a toxických látek - zelená efektivní technologie pro dokonale čisté + suché + dezinfikované povrchy! stop coronavirusbacislogo
 

Provozní teplota páry 85-120 C zničí nebo deaktivuje všechny viry, bakterie, zničí plísně, houby a dezinfikuje povrchy:

OPTIMA Steam Temperature

Možnost zvolit "suchá pára" nebo přidávat vlhkost až po "mokrá pára" . Suchou párou se čistí čalounění pro ihned suché povrchy, nebo motory či citlivé části strojů, taky dřevěné sudy na víno,... Mokrá pára pomůže při čištění silně znečištěných podlahy, dlažby nebo exteriéru vozidel či při parním čištění venkovních povrchů.

Spolehlivé profesionální parní čističe OPTIMA - výběr z více modelů, pro venkovní i interiérové využití. Ve standardní výbavě jsou 2 hadice 10m pro 2 současně pracující - efektivní využití provozních nákladů + 2 pistole, 1 standardní a 1 na rychlospojku pro připojení širokého příslušenství dle účelu!

Parní čističe OPTIMA steamer jsou bezproblémové stroje, s úžasným výkonem - vhodné pro rozjetí nového businessu či rozšíření služeb smajlik1

Ideální parní čistič pro úklidové firmy, facility management, dopravní podniky, auto-myčky a autoservisy, do průmyslu na čištění strojů a výrobního zařízení, podlah, na čištění a dezinfekci provozoven, výroby potravin, supermarketů i gastro výroben a restaurací... OPTIMA steamer parní čistič - Vaše nejlepší volba!

Bactakleen použitie

   Prečo potrebujete Bactakleen? Bežné baktérie sa hromadia a vytvárajú kolónie pri kontakte povrchov ako sú kľučky dverí, zábradlia, vodovodné…

Kontakt

Mgr. Jana Bagyon/obchodná manažérka/

+420 721120027, +421 905618246

 

ARCO IRIS s.r.o.
Nové Sady 988/2, 602 00 Brno
Provozovna: 664 57 Měnín 564 (exit 11 z D2)

Sme autorizovaným dealerom - zastúpenie Greensteam pre Českú republiku a Slovensko

CZ arco-iris