Perfect cleaning of shopping trolleys? Why is it important also for your shop?

Čištění nákupních vozíků není nový nápad. Existuje několik řešení jako mini - auto - myčka, vysokotlakový čistič, anebo ruční čištění. Kterékoli z těchto řešení dokáže odstranit prach a špínu.

Problém je ale v tom, že zatím co znečištění je viditelné, skutečný zdroj nebezpečí zůstává neviditelný.

Mnohé celosvětové i domácí výzkumy prokázaly, že nákupní vozíky jsou jedním z předmětů, nejvíc infikovaných viry, kterých se dotýkáme dnes a denně. Nejde jen o rukojetě vozíků, ale i koš může být kontaminován chemickými produkty (roztoky, čističi, barvami,..) nebo zbytky organických látek (masa, mléka) a na to samé místo bychom mohli položit chleba ...

A i když jsme zvyklí mýt si ruce po použití toalety, nevěnujeme téměř žádnou pozornost nebezpečí, které na nás číhá během nakupování. A přitom rukojeť nákupního vozíku je nosičem mnohem většího množství patogenních látek než klika veřejných záchodků. A to jsme ještě nemluvili o epidemických onemocněních.

Naše technologie čištění vozíků umožňuje:

  • stejného výsledku jako u dezinfekce medicínského vybavení (autokláve),
  • nepoužívat chemické prostředky,
  • nezanechávat žádný odpad.

Našim cílem je poskytovat servis, který zvýší spokojenost zákazníka, pokud věnujeme pozornost jeho zdraví a tím, znásobíme návštěvnost prodejny.

Idea to start new business !

Are you dreaming about new business? Are you searching new ideas? Do you want to be unique and without lots of competitors? Cannot you invest to a new seat of company, rent a…

Contact

Mgr. Jana Bagyon/Sales Manager/

+420 721120027, +421 905618246

 

ARCO IRIS s.r.o.
Stará pošta 750, 664 61 Rajhrad

We are authorized dealer - representative of the Greensteam for the Czech republic and Slovakia

CZ arco-iris