Mobile manual car wash


Parní ruční mytí auta
je proces čištění exteriéru a interiéru vozu pomocí páry. Pára je neodmyslitelnou součástí úklidových služeb díky své účinnosti a sterilizační schopnosti. I z těžko dostupných míst odstraní špínu, mastnotu, lepidla, žvýkačky, organické nečistoty a zároveň zbaví bakterií a zápachu. Navíc po vyčištění bude povrch ihned suchý!

parní automyčka_OPTIMA

parní mytí čističem OPTIMA

open

Optima Steamer je speciální a moderní mycí stroj,  s kterým můžete pracovat v  různém prostředí, jako je garáž, parkoviště, dvůr, supermarket, kancelář nebo průmyslová hala.

Inovativní technologie korejské společnosti SJE Corporation v sobě spojují myšlenku ochrany životního prostředí (žádný odtok odpadní vody) a šetření zdrojů (spotřeba vody přibližně 5 litrů na umyté auto).

Pro komplexní servis a čištění vozidel, nabízíme další doplňkové profi stroje jako jsou parní a pěnové vysavače. Každý z těchto strojů podává optimální výkon při ekonomickém provozu a práce s nimi je pohodlná. S našimi stroji budete moci umýt a vyčistit každou drobnou součást svého vozu, od potahů sedadel až po motor a exteriér vozu.

Více informací na www.greensteam.cz

Idea to start new business !

Are you dreaming about new business? Are you searching new ideas? Do you want to be unique and without lots of competitors? Cannot you invest to a new seat of company, rent a…

Contact

Mgr. Jana Bagyon/Sales Manager/

+420 721120027, +421 905618246

 

ARCO IRIS s.r.o.
Stará pošta 750, 664 61 Rajhrad

We are authorized dealer - representative of the Greensteam for the Czech republic and Slovakia

CZ arco-iris