Mobile manual car wash


Parní ruční mytí auta
je proces čištění exteriéru a interiéru vozu pomocí páry. Pára je neodmyslitelnou součástí úklidových služeb díky své účinnosti a sterilizační schopnosti. I z těžko dostupných míst odstraní špínu, mastnotu, lepidla, žvýkačky, organické nečistoty a zároveň zbaví bakterií a zápachu. Navíc po vyčištění bude povrch ihned suchý!

parní automyčka_OPTIMA

parní mytí čističem OPTIMA

open

Optima Steamer je speciální a moderní mycí stroj,  s kterým můžete pracovat v  různém prostředí, jako je garáž, parkoviště, dvůr, supermarket, kancelář nebo průmyslová hala.

Inovativní technologie korejské společnosti SJE Corporation v sobě spojují myšlenku ochrany životního prostředí (žádný odtok odpadní vody) a šetření zdrojů (spotřeba vody přibližně 5 litrů na umyté auto).

Pro komplexní servis a čištění vozidel, nabízíme další doplňkové profi stroje jako jsou parní a pěnové vysavače. Každý z těchto strojů podává optimální výkon při ekonomickém provozu a práce s nimi je pohodlná. S našimi stroji budete moci umýt a vyčistit každou drobnou součást svého vozu, od potahů sedadel až po motor a exteriér vozu.

Více informací na www.greensteam.cz

About bacteria

Research and tests proved that there are more bacteria on the handles of shopping trolleys than on the handles of public toilets or on pc mouse in internet café. What is the…

Idea to start new business !

Are you dreaming about new business? Are you searching new ideas? Do you want to be unique and without lots of competitors? Cannot you invest to a new seat of company, rent a…

Contact

Mgr. Jana Bagyon/Sales Manager/

+420 721120027, +421 905618246

 

ARCO IRIS s.r.o.
Stará pošta 750, 664 61 Rajhrad

We are authorized dealer - representative of the Greensteam for the Czech republic and Slovakia

CZ arco-iris